Komende matchen

Hieronder kan je een overzicht van alle komende wedstrijden terugvinden van al onze reeksen. Klik op de lijn van een wedstrijd om het adres te bekomen.

Wij werken de lijst tijdig bij.
Heb je toch vragen aarzel dan niet contact op te nemen.

U komt toch ook supporteren?

Sat. Sep 24th
9:30 am
U9/GH S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. HERLEVING SINAAILocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:30 am
U12/GI K.S.C. EXC. MARIAKERKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Polderkenslaan, 9030 Mariakerke
9:30 am
U7/GAC S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.V. ZELZATELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U13/GF S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. ZAFFELARELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U17/GQ K.F.C. HERLEVING SINAAI vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Vleeshouwersstraat 4, 9112 Sinaai-waas
11:00 am
U8/GI S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. ASSENEDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U12/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. ZAFFELARELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
12:30 pm
U7/GJ K.S.C. LOKEREN O.VL. vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Daknamstraat 91, 9160 Lokeren
12:30 pm
U17/GJ F.C. EKSAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kasteeldreef, 9160 Eksaarde
1:00 pm
U10/GX V.K. WHITE-BOYS ST-NIKLAAS vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Puitvoetstraat 37, 9100 Sint-niklaas
1:30 pm
U11/GN F.C. HERLEVING ST.-PAUWELS vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Vosdreef, 9170 St-pauwels
3:00 pm
R2E K.V.V. ST-DENIJS SPORT vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kleinkouterken 13, 9051 St-denijs-westrem
Sun. Sep 25th
3:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.V. ST-DENIJS SPORTLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Sep 30th
8:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.V.HOU ENDE TROU ZWIJNAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Oct 1st
9:15 am
U9/GH K. SPARTA WAASMUNSTER vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Frank Baurstraat 8, 9250 Waasmunster
9:30 am
U7/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. K. SPARTA WAASMUNSTERLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:30 am
U11/GN S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. HERLEVING SINAAILocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U8/GI ERTVELDE UNITED vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kroonstraat 3, 9940 Ertvelde
11:00 am
U9/GQ F.C. EKSAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kasteeldreef, 9160 Eksaarde
11:00 am
U8/GI AVANTI STEKENE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heistraat 60, 9190 Stekene
11:00 am
U7/GAC K.S.C. EXC. MARIAKERKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Polderkenslaan, 9030 Mariakerke
11:00 am
U10/GX S.K. WACHTEBEKE vs. GFA SINAAILocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U12/GI S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. ST-JORIS SLEIDINGELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:30 am
U13/GF S.K. VERBR. OOSTAKKER vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Eikstraat 85 A, 9041 Oostakker
12:00 pm
U12/GJ F.C. DESTELBERGEN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Smoorstraat 23 (Sombeke), 9250 Waasmunster
1:00 pm
U17/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. EKSAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
3:00 pm
U17/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. BOSDAM BEVERENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
3:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. S.K. LOCHRISTILocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Oct 2nd
3:00 pm
3/B S.K. LOCHRISTI vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Dendermondebaan, 9240 Zele
Sat. Oct 8th
9:30 am
U11/GN S.K. WACHTEBEKE vs. AVANTI STEKENELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U12/GJ F.C. TENSTAR MELLE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Varingstraat 1/E, 9090 Melle
10:45 am
U9/GQ FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Zevestraat 3, 9080 Beervelde
11:00 am
U13/GF S.V. WONDELGEM vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Botestraat 98/C, 9032 Wondelgem
11:00 am
U10/GX S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. DAKNAMLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U12/GI S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. LEMBEKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:30 am
U7/GAC S.K. LOCHRISTI vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Dendermondebaan, 9240 Zele
1:00 pm
DAP1 V.K.S. HAMME-ZOGGE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Zogge, 9220 Hamme
2:00 pm
U8/GI S.K. LOKEREN DOORSLAAR vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Doorslaardorp, 9160 Lokeren
3:00 pm
U17/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. DAKNAMLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
3:00 pm
U17/BISD K.F.C. VRASENE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Smisstraat, 9120 Vrasene
3:00 pm
R2E F.C. DAKNAM vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heilige Geestmolenstraat 42a, 9160 Lokeren
Sun. Oct 9th
11:00 am
U9/GH K.F.C. HEIKANT ZELE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Rechte Heistraat, 9240 Zele
3:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. DAKNAMLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Oct 14th
8:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.V. SOTTEGEMLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Oct 15th
9:30 am
U9/GH S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. HERLEVING ST.-PAUWELSLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:30 am
U11/GN F.C. EKSAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kasteeldreef, 9160 Eksaarde
9:30 am
U7/GAC S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. MOERBEKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U10/GX V.K. TIELRODE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Gentstraat 179, 9140 Tielrode
10:00 am
U13/GF S.K. WACHTEBEKE vs. K.V. CERCLE MELLELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U9/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. ZAFFELARELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U12/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. JAGO SINT-AMANDSBERGLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U8/GI S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.V.KL. KEMZEKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:15 am
U12/GI S.V. ZAFFELARE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare
12:30 pm
U7/GJ K.F.C. EENDR. ZELE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Stadionlaan Z/N, 2340 Beerse
1:30 pm
U17/GJ K.F.C. MOERBEKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Moerhofstraat 18, 9180 Moerbeke-waas
3:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. HEUSDEN SPORTLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
3:00 pm
U17/GQ YELLOW BLUE BEVEREN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Spaans Fort, 9130 Verrebroek
Sun. Oct 16th
3:00 pm
3/B K.F.C. HEUSDEN SPORT vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Steenakkerstraat 13, 9070 Heusden
Fri. Oct 21st
8:00 pm
DAP1 K.S.C. EXC. MARIAKERKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Polderkenslaan, 9030 Mariakerke
8:00 pm
R2E F.C. DESTELBERGEN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Smoorstraat 23 (Sombeke), 9250 Waasmunster
Sat. Oct 22nd
9:15 am
U11/GN K. SPARTA WAASMUNSTER vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Frank Baurstraat 8, 9250 Waasmunster
9:30 am
U7/GAC S.K. WACHTEBEKE vs. S.K. VERBR. OOSTAKKERLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:30 am
U9/GH S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. ZAFFELARELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:30 am
U10/GX F.C. EKSAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kasteeldreef, 9160 Eksaarde
10:00 am
U13/GF S.K. WACHTEBEKE vs. JAGO SINT-AMANDSBERGLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U12/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.C. EXC. MARIAKERKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U8/GI S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. HERLEVING SINAAILocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U9/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. ST.-KRUIS-WINKELLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:30 am
U12/GI S.K. VERBR. OOSTAKKER vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Eikstraat 85 A, 9041 Oostakker
1:00 pm
U17/GQ EENDR. VERREBROEK vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Spaans Fort, 9130 Verrebroek
2:00 pm
U7/GJ S.K. LOKEREN DOORSLAAR vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Doorslaardorp, 9160 Lokeren
Sun. Oct 23rd
3:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. DESTELBERGENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Oct 28th
8:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. EENDR. ZELELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Oct 29th
9:30 am
U11/GN S.K. WACHTEBEKE vs. S.V.H. WAASMUNSTERLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:30 am
U7/GAC FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Zevestraat 3, 9080 Beervelde
9:30 am
U13/GF K.S.C. EXC. MARIAKERKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Polderkenslaan, 9030 Mariakerke
9:30 am
U7/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. ZAFFELARELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:30 am
U8/GI S.V. ZAFFELARE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare
9:30 am
U9/GH F.C. DAKNAM vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heilige Geestmolenstraat 42a, 9160 Lokeren
10:00 am
U9/GQ K.F.A.C. WAARSCHOOT vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Sportstraat 5, 9950 Waarschoot
11:00 am
U10/GX S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.V. ZELZATELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:00 am
U12/GI S.K. WACHTEBEKE vs. S.K. VINDERHOUTELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
1:00 pm
U17/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.K. KIELDRECHTLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
1:30 pm
U12/GJ KVV LAARNE-KALKEN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Leeweg 23, 9270 Laarne
3:00 pm
U17/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. ZAFFELARELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
3:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.V.HOU ENDE TROU ZWIJNAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Oct 30th
2:00 pm
3/B K.V.V.HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Muilaardstraat 85, 9000 Gent
Fri. Nov 4th
7:30 pm
DAP1 F.C. LEMBEKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heihoekse Kerkwegel, 9971 Lembeke
Sat. Nov 5th
8:30 am
U9/GH S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. MOERBEKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
8:30 am
U11/GN K.F.C. MOERBEKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Moerhofstraat 18, 9180 Moerbeke-waas
8:30 am
U10/GX AVANTI STEKENE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heistraat 60, 9190 Stekene
8:30 am
U7/GJ S.V. ZAFFELARE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare
8:30 am
U7/GAC S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. EKSAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:00 am
U13/GF S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. EVERGEM-CENTERLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U8/GI S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. MOERBEKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U12/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. K.V. CERCLE MELLELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U9/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. HOGER OP KALKENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
12:15 pm
U12/GI ERTVELDE UNITED vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kroonstraat 3, 9940 Ertvelde
12:30 pm
U17/GQ K.V.V. ZELZATE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kloosterstraat, 9820 Merelbeke
1:00 pm
R2E V.C. ZWIJNAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Hondelee 1 B, 9052 Zwijnaarde
3:00 pm
U17/GJ K.V.V. ZELZATE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kloosterstraat, 9820 Merelbeke
Sun. Nov 6th
1:30 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. V.C. ZWIJNAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Nov 11th
7:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.K. ZINGEMLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Nov 12th
8:30 am
U7/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.C. LOKEREN O.VL.Location: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
8:30 am
U11/GN S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. HERLEVING ST.-PAUWELSLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:00 am
U7/GAC K.V.V. ZELZATE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kloosterstraat, 9820 Merelbeke
10:00 am
U8/GI F.C. ASSENEDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kloosterstraat, 9960 Assenede
10:00 am
U12/GI S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.C. EXC. MARIAKERKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U10/GX S.K. WACHTEBEKE vs. V.K. WHITE-BOYS ST-NIKLAASLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:30 am
U9/GH K.F.C. HERLEVING SINAAI vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Vleeshouwersstraat 4, 9112 Sinaai-waas
11:30 am
U17/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. HERLEVING SINAAILocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
12:00 pm
U12/GJ S.V. ZAFFELARE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare
12:00 pm
U13/GF S.V. ZAFFELARE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare
1:30 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. K.V. CERCLE MELLELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
1:30 pm
U17/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. EKSAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Nov 13th
1:30 pm
3/B K.V. CERCLE MELLE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Wezenstraat 42, 9090 Melle
Fri. Nov 18th
7:00 pm
R2E K.S.C. EXC. MARIAKERKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Polderkenslaan, 9030 Mariakerke
7:30 pm
DAP1 K.V.E. DRONGEN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: St. Gerolfstraat 16, 9031 Drongen
Sat. Nov 19th
8:30 am
U9/GH S.K. WACHTEBEKE vs. K. SPARTA WAASMUNSTERLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
8:30 am
U7/GAC S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.C. EXC. MARIAKERKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:00 am
U13/GF S.K. WACHTEBEKE vs. S.K. VERBR. OOSTAKKERLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:00 am
U10/GX GFA SINAAI vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Wijnveld 211, 9112 Sinaai-waas
9:00 am
U12/GI F.C. ST-JORIS SLEIDINGE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Drogenbroodstr. (Wippelg), 9940 Evergem
10:00 am
U9/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. EKSAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U8/GI S.K. WACHTEBEKE vs. ERTVELDE UNITEDLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U8/GI S.K. WACHTEBEKE vs. AVANTI STEKENELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U12/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. DESTELBERGENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:15 am
U7/GJ K. SPARTA WAASMUNSTER vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Frank Baurstraat 8, 9250 Waasmunster
11:15 am
U17/GJ F.C. BOSDAM BEVEREN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Lindenlaan 109 A, 9120 Beveren-waas
11:30 am
U17/GQ F.C. EKSAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kasteeldreef, 9160 Eksaarde
1:00 pm
U11/GN K.F.C. HERLEVING SINAAI vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Vleeshouwersstraat 4, 9112 Sinaai-waas
Sun. Nov 20th
1:30 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.C. EXC. MARIAKERKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Nov 25th
7:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. BOSDAM BEVERENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Nov 26th
8:00 am
U12/GI F.C. LEMBEKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heihoekse Kerkwegel, 9971 Lembeke
8:30 am
U11/GN AVANTI STEKENE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heistraat 60, 9190 Stekene
8:30 am
U10/GX F.C. DAKNAM vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heilige Geestmolenstraat 42a, 9160 Lokeren
8:30 am
U9/GH S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. HEIKANT ZELELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
8:30 am
U7/GAC S.K. WACHTEBEKE vs. S.K. LOCHRISTILocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
9:00 am
U13/GF S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. WONDELGEMLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U12/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. TENSTAR MELLELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U8/GI S.K. WACHTEBEKE vs. S.K. LOKEREN DOORSLAARLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U9/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
11:30 am
U17/BISD S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. VRASENELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
12:00 pm
U17/GJ F.C. DAKNAM vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heilige Geestmolenstraat 42a, 9160 Lokeren
1:30 pm
R2E F.C. EKSAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kasteeldreef, 9160 Eksaarde
Sun. Nov 27th
1:30 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. EKSAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Dec 2nd
7:00 pm
DAP1 F.C.E. MEETJESLAND vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Zandvleuge 66, 9900 Eeklo
Sat. Dec 3rd
8:30 am
U11/GN S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. EKSAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
8:30 am
U8/GI K.V.V.KL. KEMZEKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Stationstraat, 9190 Kemzeke
8:30 am
U7/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. EENDR. ZELELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U7/GAC K.F.C. MOERBEKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Moerhofstraat 18, 9180 Moerbeke-waas
10:00 am
U12/GI S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. ZAFFELARELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:00 am
U10/GX S.K. WACHTEBEKE vs. V.K. TIELRODELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
10:15 am
U9/GQ S.V. ZAFFELARE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare
10:30 am
U12/GJ JAGO SINT-AMANDSBERG vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Alfons Braeckmanlaan 2, 9040 Sint-amandsberg
10:30 am
U9/GH F.C. HERLEVING ST.-PAUWELS vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Vosdreef, 9170 St-pauwels
10:30 am
U13/GF K.V. CERCLE MELLE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Wezenstraat 42, 9090 Melle
11:30 am
U17/GQ S.K. WACHTEBEKE vs. YELLOW BLUE BEVERENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
1:30 pm
U17/GJ S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. MOERBEKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
1:30 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.E. DRONGENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
6:00 pm
3/B STANDAARD MUIDE GENT vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Galvestonstraat 37, 9000 Gent
Fri. Dec 9th
7:00 pm
DAP1 V.C. DAMES EENDRACHT AALST vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Zandberg 4, 9300 Aalst
Sat. Dec 10th
1:30 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. KVV LAARNE-KALKENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Dec 11th
2:00 pm
3/B KVV LAARNE-KALKEN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Leeweg 23, 9270 Laarne
Fri. Dec 16th
7:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. K.A.A. GENTLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Dec 17th
1:30 pm
R2E V.S.V. GENT vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Boer Janssensstraat 15, 9050 Gentbrugge
Sun. Dec 18th
1:30 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. V.S.V. GENTLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Jan 7th
1:30 pm
DAP1 S.C. EENDRACHT AALST vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Dwarsstraat 69, 9450 Denderhoutem
1:30 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. S.K. VINDERHOUTELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Jan 8th
1:30 pm
3/B S.K. VINDERHOUTE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Bellemdorpweg 100, 9881 Bellem
Fri. Jan 13th
7:00 pm
R2E S.V. ZAFFELARE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare
7:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. WILSKRACHT IDEGEMLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Jan 15th
2:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. S.V. ZAFFELARELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Jan 21st
2:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.V. ST-DENIJS SPORTLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Jan 22nd
2:00 pm
3/B K.V.V. ST-DENIJS SPORT vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kleinkouterken 13, 9051 St-denijs-westrem
Fri. Jan 27th
7:00 pm
DAP1 K.V.V.HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Muilaardstraat 85, 9000 Gent
Sat. Jan 28th
2:00 pm
R2E S.K. LOCHRISTI vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Beerveldsebaan 24, 9080 Beervelde
Sun. Jan 29th
2:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. S.K. LOCHRISTILocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Feb 3rd
7:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. V.K.S. HAMME-ZOGGELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Feb 4th
2:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. DAKNAMLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Feb 5th
2:00 pm
3/B F.C. DAKNAM vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Heilige Geestmolenstraat 42a, 9160 Lokeren
Fri. Feb 10th
7:00 pm
DAP1 K.S.V. SOTTEGEM vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kastanjelaan 85, 9620 Zottegem
Sat. Feb 11th
2:00 pm
R2E K.F.C. HEUSDEN SPORT vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Steenakkerstraat 13, 9070 Heusden
Sun. Feb 12th
2:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. K.F.C. HEUSDEN SPORTLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Feb 17th
7:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.C. EXC. MARIAKERKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Feb 18th
2:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. DESTELBERGENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Feb 19th
2:00 pm
3/B F.C. DESTELBERGEN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Smoorstraat 23 (Sombeke), 9250 Waasmunster
Sat. Mar 4th
2:00 pm
R2E K.V.V.HOU ENDE TROU ZWIJNAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Muilaardstraat 85, 9000 Gent
5:30 pm
DAP1 K.F.C. EENDR. ZELE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Elststraat 41, 9240 Zele
Sun. Mar 5th
2:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.V.HOU ENDE TROU ZWIJNAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Mar 10th
7:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. LEMBEKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Mar 11th
2:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. V.C. ZWIJNAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Mar 12th
2:00 pm
3/B V.C. ZWIJNAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Hondelee 1 B, 9052 Zwijnaarde
Fri. Mar 17th
6:45 pm
R2E K.V. CERCLE MELLE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Wezenstraat 42, 9090 Melle
Sat. Mar 18th
2:30 pm
DAP1 K.S.K. ZINGEM vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Sportstraat 2a, 9750 Zingem
Sun. Mar 19th
2:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. K.V. CERCLE MELLELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Fri. Mar 24th
7:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. K.V.E. DRONGENLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sat. Mar 25th
2:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. K.S.C. EXC. MARIAKERKELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Mar 26th
3:00 pm
3/B K.S.C. EXC. MARIAKERKE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Polderkenslaan, 9030 Mariakerke
Fri. Apr 7th
8:00 pm
DAP1 F.C. BOSDAM BEVEREN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Lindenlaan 109 A, 9120 Beveren-waas
Sat. Apr 8th
3:00 pm
R2E S.K. WACHTEBEKE vs. F.C. EKSAARDELocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Apr 9th
3:00 pm
3/B F.C. EKSAARDE vs. S.K. WACHTEBEKELocation: Kasteeldreef, 9160 Eksaarde
Fri. Apr 14th
8:00 pm
R2E K.V.E. DRONGEN vs. S.K. WACHTEBEKELocation: St. Gerolfstraat 16, 9031 Drongen
8:30 pm
DAP1 S.K. WACHTEBEKE vs. F.C.E. MEETJESLANDLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
Sun. Apr 16th
3:00 pm
3/B S.K. WACHTEBEKE vs. STANDAARD MUIDE GENTLocation: Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke
ZetaBee, Wed, 21 Sep 2016 10:19:10 -0700

gras banner

SK Wachtebeke- KVV Sint-Denijs



Uitslag
3-2

Op de vijfde speeldag haalde SK Wachtebeke zijn derde opeenvolgende overwinning. Ondanks het na twintig minuten met tien man viel bleef het al bij al goed overeind tegen een te stereotiepe bezoekende ploeg. Carl De Clercq van Sint-Denijs beaamt dit: “na het derde thuisdoelpunt zakten wij als een kaartenhuisje in elkaar”.

SK Wachtebeke: Kaay Criel, Thomas De Schepper, Bart Van De Vyver, Enzo Van Wingen, Benjamin Van Bambost, Kevin Boon (46’ Davy Verschraege), Hannes Van Hulle, Delfio De Mol (59’ Kevin Lambert), Pieter Hautekeete, Tiziano Van Laere (81’ Brecht Hoornaert), Steven De Maesschalck.
KVV Sint-Denijs: Wout Pieters, Carl Vandenbussche (29’ Viktor Vanmarcke), Kjell Ritiere, Carl De Clercq (64’ Mike Creve), Arno Dekeyser, Niels Dekimpe (77’ Dominic Vandewijngaerde), Brent Mouton, Dries Pieters, Cederick Verniest, Halewijn Schoonjans, Jeroen Dekeyser.
Doelpunten: 20’ Van Hulle 1-0, 25’ De Mol 2-0, 40’ en 41’ Schoonjans 2-1 en 2-2, 50’ Van Laere 3-2
Rode kaart: 21’ Van Wingen
Scheidsrechters: Kevin De Mol, Emmy Dyck en Kevin De Vuyst

Rood/wit behaalde een felbevochten zege; na twintig minuten werd Van Hulle diep gestuurd door De Maesschalck die profiteerde van een bezoekend balverlies, hij werkte koelbloedig af. Aan de andere kant vergreep Van Wingen zich aan de diepgestuurde Mouton, scheidsrechter De Mol aarzelde niet om de rode kaart te tonen, de vrije trap leverde niets op. Vijf minuten later zonderde Boon De Mol af voor Pieters, de ex-Zelzatenaar werkte perfect af. De bezoekers verzetten de bakens en zorgden voor druk, SKW kroop achteruit. Op twee identieke aanvallen scoorde Schoonjans tweemaal aan de tweede paal na een voorzet vanop links, in twee minuten herstelde Sint-Denijs het evenwicht.

Wachtebeke schakelde tijdens de rust over op één diepe spits en drie centrale verdedigers en dat loonde. Van Laere omzeilde de buitenspelval op pass van Verschraege, hij omspeelde Pieters en tekende voor de winninggoal. De bezoekers waren te fel aangeslagen en bakten er niets meer van, Wachtebeke loerde op de counter en trof nog tweemaal het doelhout.

De geschorste thuiscoach Savas was opgetogen: “we haalden een felbevochten zege na een goede start. Met een verplaatsing naar de B-ploeg van Lochristi en een thuiswedstrijd tegen Daknam moeten we in staat zijn een tussenspurt van vijftien op vijftien te halen”. Carl De Clercq van de bezoekers beseft dat Sint-Denijs in vieze papieren kan terecht komen: “momenteel zitten we in het sukkelstraatje en loopt iedereen wat gefrustreerd rond. Wachtebeke was onder leiding van een sterke Boon de verdiende winnaar, wij zullen onze rug moeten rechten en uit een ander vaatje moeten tappen”, zegt de 39-jarige bezoekende aanvaller.

Trainer
Datum match
Afbeeldingen
SKW ploeg

Brunch!



Wij verwelkomen je graag op ons uitgebreid brunchbuffet op zondag 9 oktober om 10u30 op SK Wachtebeke.
Wij garanderen u een gezellige en sfeervolle brunch!

Voor 20€ voor volwassenen, 12€ kinderen tot 12 jaar en kinderen onder 6 jaar gratis serveren wij:

  • een welkomstdrankje naar keuze

  • keuze uit spek met eieren, een eitje (gebakken, gekookt), een uitgebreid assortiment broodjes, koffiekoeken, charcuterie, préparé, kazen, zalm, heilbot, choco, confituur, yoghurt, fruitsla, ...

  • frikandon met kriekjes, verschillende warme en koude quiches, slaatje, verse soep

  • koffie en fruitsap bieden wij aan bij de brunch.

Na de brunch kan je nog gratis meegenieten van de wedstrijd van onze eerste ploeg: Wachtebeke-Daknam.

Plaatsen beperkt tot 100 personen (wees er snel bij).

Inschrijven kan via mail tot ten laatste 4 oktober bij de werkgroep: skw.evenementen@gmail.com

Het bedrag overschrijven voor 6 oktober op volgend rekeningnummer:

BE68 1030 3291 8434 BIC NICABEBB met als vermelding uw naam, aantal personen
(gebruik dezelfde naam als bij inschrijving a.u.b.)

Bij vragen, aarzel niet contact op te nemen.

Kalender

SV Zaffelare – SK Wachtebeke



Uitslag
1-2

SKW wint derby bij Zaffelare

SK Wachtebeke behaalde een verdiende overwinning bij buur Zaffelare. In de tweede helft ging bezoekend doelman Kaay Criel van de hel naar de hemel. In de stand belandt rood/wit op de achtste plaats, Mariakerke blijft ongeslagen leider.

SV Zaffelare: Tim Beausaert, Nathan De Geest (77’ Lennert De Waele), Frederic Lemey, Pieter Schepens, Fabian Devriese, Louis Maebe, Maarten De Smet, Ennio Gautier, Simon Baeyens, Pieter Vispoel (67’ Mike De Clerck) en Tom Thomas (78’ Hannes Verbrugge)
SK Wachtebeke: Kaay Criel, Bart Van De Vyver, Enzo Van Wingen, Davy Verschraege (64’ Pieter Hautekeete), Benjamin Van Bambost, Kevin Boon, Hannes Van Hulle (72’ Brecht Hoornaert), Delfio De Mol, Tiziano Van Laere, Steven De Maesschalck en Kevin Lambert (67’ Thomas De Schepper)
Doelpunten: 46’ Van Laere 0-1, 50’ Vispoel 1-1 en 88’ Van Laere 1-2
Gele kaarten: Van Laere, Baeyens, Devriese en Van De Vyver
Scheidsrechter: Massart, Verfaillie en Wolff

De bezoekers hadden steriel overwicht, halve kansen van Van Laere en De Maesschalck werden gered door een sterke Beausaert, bij de thuisploeg besloot Baeyens voor de koffie op de lat. Een brilscore als ruststand was het gevolg.

SKW begon de tweede helft met een ingestudeerd nummertje waardoor Van Laere alleen voor Beausaert werd afgezonderd en de openingstreffer scoorde. Op een verre inworp mistaste Criel zich, Vispoel tekende de aansluitingstreffer aan. In de slotfase zette een bedrijvige Boon zich door op rechts, zijn voorzet werd aan de eerste paal door Van Laere binnengekopt. Net voor affluiten werd Gautier diep gestuurd, bij het inkomen van de zestien werd hij echter foutief gehaakt door Hoornaert, Criel zette zijn foutje ruim recht door de strafschop van de ingevallen De Clerck met een sterke parade te redden.

Andere winnaars zijn Laarne/Kalken, Sint-Denijs, VSV Gent, Muide, Mariakerke en Destelbergen. Mariakerke heeft het maximum van twaalf punten. VSV Gent, Laarne/Kalken en Destelbergen hebben tien punten, Wachtebeke heeft er acht en Vinderhoute blijft puntenloos laatste.

Trainer
Datum match
Afbeeldingen
SKW ploeg

SK Wachtebeke will sfeer bij jeugdwedstrijden verbeteren



Jonge voetballertjes bepalen bij SK Wachtebeke voortaan zelf wanneer iemand een fout begaat, of wanneer een bal binnen of buiten is. De club is er heilig van overtuigd dat de afwezigheid van een scheidsrechter bij de wedstrijden van de jeugd de sfeer op en naast het veld alleen maar ten goede komt. "We leren onze spelertjes dat fair-play en spelplezier belangrijker zijn dan winnen", klinkt het.

KRISTOF VEREECKE (artikel uit Het Laatste Nieuws)

Het idee om spelertjes tot U10 zelf te laten beslissen of iemand een fout begaat of wanneer een bal binnen of buiten is, is zeker niet nieuw. "Het wordt zelfs aangemoedigd door de voetbalbond", zegt Bart Coone, voetbalpapa en lid van het jeugdbestuur bij SK Wachtebeke. Toch zijn er maar weinig clubs die het experiment aandurven. Bij SK Wachtebeke zien ze er geen graten in.

"Bij ons waren het in het verleden meestal spelers van het eerste of de reserven die scheidsrechter waren tijdens de wedstrijden van de jeugd. Maar die jongens zaten daar niet op te wachten. In de realiteit moesten we vaak sleuren en trekken om aan genoeg scheidsrechters te geraken. Daarom besloten we het over een andere boeg te gooien en het te proberen zonder scheidsrechters. Uit praktisch oogpunt, maar meer nog uit educatieve overwegingen. Door kinderen zelf beslissingen te laten nemen, ontwikkelen ze al vroeg sociale vaardigheden. Bovendien respecteren ze hun tegenstander meer en leren ze dat spelplezier en fair-play belangrijker is dan winnen. Ze denken ook na over het spelletje en de spelregels. Het geeft alleen maar voordelen volgens ons."

De eerste competitiewedstrijdjes verliepen alvast voorbeeldig. "Je merkt dat kinderen echt wel weten wanneer de bal voor hen buiten is of voor de tegenstander. Meer nog, het spel regelt zich bijna automatisch."

Ook de trainers van de tegenstanders en de ouders reageren erg positief. "In het begin zie je natuurlijk twijfels, maar na enkele minuten merken ze zelf dat het werkt. Meer nog, zonder scheidsrechters hebben we het gevoel dat er veel minder agressie en gedoe is aan de zijlijn. Het spelplezier van de kinderen staat centraal en dat is toch waar jeugdvoetbal omdraait", besluit Bart Coone.

5e Foot-Festival SK Wachtebeke U-6 en U-7



Beste TVJO's, tornooiverantwoordelijken, trainers,

Graag nodigen wij jullie uit om met U-6 en U-7 deel te nemen aan ons 5e SKW-Foot-Festival op zondag 23 oktober 2016.  Met deze 5e editie kunnen we stilaan spreken van een prille, maar succesvolle traditie.  De laatste 2 edities kregen we maar liefst 150 voetballertjes over de vloer.  Wees er dus snel bij!

In bijlage vinden jullie wat meer info over het Foot-Festival en tevens het inschrijvingsformulier.

Met sportieve groet,
Björn De Neve

SKW-TVJO

Kalender